Witamy w bibliotece szkolnej

Mała książka – wielki człowiek

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły otrzymali Wyprawki Czytelnicze przygotowane przez Instytut Książki w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.
Pakiety mają na celu wspieranie rozwoju czytelnictwa oraz budowanie pozytywnych skojarzeń z książką już od najmłodszych lat.

Wręczenie wyprawek było także okazją do włączenia uczniów w szkolną zabawę czytelniczą „Poczytajmy sobie”, promującą wspólne, rodzinne czytanie.