BipSerdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego biuletynu informacji.

Dane szkoły

Adres Szkoły:

ul. Szkolna 5
63-100 Śrem

Tel: 61 28 16 496

E-mail: sekretariat@spnochowo.srem.pl


Newsy

Wieczór filmowy 0 - III
W piątkowe popołudnie, 8 października 2021, uczniowie z oddziałów 0 - 3 spotkali się w szkole na wieczorze filmowym. Poza projekcją filmu, na dzieci czekało wiele atrakcji. Było słodko (od waty cukrowej) i biało (od popcornu).Było mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Dziękujemy wszystkim sponsorom!
Tekst i foto: M. Klaczyk
Pokaż zdjęcia

Data: 11.10.2021
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych
1 października zaingurowaliśmy obchody Miesiąca Bibliotek Szkolnych, w tym roku przebiegają one pod hasłem "Baśnie i legendy z całego świata". W ramach obchodów szkoła kontynuuje akcję "Cała Polska Czyta Dzieciom" - każdego dnia ósmoklasiści czytają dzieciom w świetlicy wybrane baśnie i legendy, następnie dzieci wykonują prace plastyczne ilustrujące czytany utwór lub oglądają adaptację filmową czy bawią się w teatrzyk. W październikowe piątki przyłączamy się do Ogólnopolskiego bicia rekordu w czytaniu na przerwie "Przerwa na czytanie", dodatkową atrakcją będzie prezentacja strojów z baśni i legend oraz quizy tematyczne. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy i aktywności czytelniczej.
Tekst: B. Wietrzyńska-Szałek
Foto: A. Kalisz, M. Moszka, B. Wietrzyńska-Szałek, A. Ziętek

Pokaż zdjęcia - zajęcia świetlicowe


Pokaż zdjęcia - "Przerwa na czytanie"

Data: 06.10.2021
"Lekturki spod chmurki" w 2b
Klasa 2B przystąpiła do międzynarodowego projektu edukacyjnego wspierającego rozwój czytelnictwa o nazwie "Czytam z klasą lekturki spod chmurki". Tegoroczna - III edycja projektu - przebiegać będzie pod hasłem "Poznajemy zawody". Projekt składa się z trzech modułów pełnych ciekawych zadań związanych z czytanymi lekturami. Pierwsze z nich już za nami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne.
Tekst i foto: K. Borowska

Pokaż zdjęcia

Data: 05.10.2021

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... Następna >>

Powered by CuteNews

Website by Adam Łakowiecki.